Som namiesal nieco nove pre Broken Therapy

V piatok 17.10.2020 s domácim teamom

V piatok 11.10. sa uskutoční ďalšie pokračovanie obľúbenej akcie Broken Therapy.

Septembrovy piatok 13-teho bude epicky!

Posledny krat si zahram v legendarnom Subclube.

Dalsia Broken therapy bude paradna!

V sobotu 16.3. odohram svoj set na akcii DNB:FEST v bratislavskom Subclube.

Opat nadisiel cas na skupinovu terapiu. Dr. C-qnz bude ordinovat tiez

We went full circle with my childhood buddy ReOrder

Tentokrát sa okrem úlohy DJa zhostím aj úlohy promótera.

Zúčastnil som sa ďalšiej akcie Broken therapy.

Aj tento krát sa zúčastním akice Broken therapy.

Už o pár dni sa po niekoľkých rokoch objavím s Subclube.

Po dlhšom čase som mal možno hrať na open air festivale

A heavy transition into 2016

Remix of 20HzAudio - Rush for the Yousofatrecords remix competition. Boom!

Don't panic! and listen to my new track :)

Work that bass!

Je tu ďalšie pokračovanie mixov zostavených čisto z voľne stiahnuteľných trackov. V sete nájdete okrem menej známych interpretov aj niekoľko trackov od známych firiem ako aj 1 moju aktuálnu vec. Počúvajte, sťahujte, komentujte, zdieľajte!

Po nejakej dobe som sa opäť vrátil k môjmu obľúbenému štýlu zlomených beatov - techstepu (alebo skôr neurofunku - ako sa tomuto subštýlu nadáva dnes). Track nesie názov Warrior's Theme.

Práve som dokončil nový track, ktorý si myslím sa svojou povahou celkom dobre hodí na slnečné počasie, ktoré momentálne vonku panuje. Track má názov Piano 4B - jedná sa o ľahšiu záležitosť, s nádychom liquid d'n'b a klavírom riff-om. Počúvajte, sťahujete, zdieľajte.

Na mojom youtube kanáli pribudli 2 nové videá. Konkrétne sa jedná o dva voľne stiahnuteľné tracky. V prvom prípade ide o dubstepový track HCH intro, ktorý som pôvodne robil pre kamošov z kapely Horská chata.

Po dlhšej prestávke som sa rozhodol namiešať nový mix. V dnešnej dobe je na nete denne uverejnených niekoľko desiatok nových dnb setov a je celkom ťažké dať dokopy niečo, čo by si človek zapamätal dlhšie ako na 24 hodín. Čo tak, ale mix, ktorý je možné stiahnuť si nielen samostatne, ale súčasne aj všetky v ňom použité tracky?

Od dnes je možné prehliadať web C-qnz.sk v novom modernejšom šate. Okrem grafickej stránky bol aktualizovaný technologický engine v pozadí webu. Síce to trvalo dlhšiu dobu, ale myslím si že nutná aktualizácia stránke celkom pristane.

Anglické producentské duo Loadstar pre nejakým časom uverejnili na svojom soundcloud profile súťaž o možnosť remixovať ich známy track „Dr.Karg“. Výhercovia súťaže mali možnosť vyhrať uverejnenie ich remixov na soundcloud profile Loadstar ako aj vydanie trackov na značke RAM Records.